Kur rēķinā var redzēt informāciju par Dalīto maksājumu?

ID: 843 Sagatavots: 14.12.2016

Dalītais maksājums sniedz Tev iespēju norēķināties par tehniku un dažādām iekārtām, sadalot maksu vienādos ikmēneša maksājumos un iekļaujot tos Tavā Lattelecom pakalpojumu rēķinā, sākot ar nākamā mēneša rēķinu.

 

Informāciju par Dalīto maksājumu redzēsi Rēķina detalizācijas blokā, kur ir pieejama informācija par ikmēneša summas apjomu un maksājuma reizi, par kuru summa ir piestādīta.

Dalītais maksājums nav PVN objekts, kas nozīmē, ka apliekot kopējo summu ar pievienotās vērtības nodokli Dalītais maksājums tajā netiks iekļauts.

 

Rēķinā sadaļā Citas piezīmes ir redzama Dalītā maksājuma atlikusī summa.

 

Minimālais pakalpojuma lietošanas termiņš ir 1 mēnesis. Pēc tam Tu vari izmaksāt atlikušo preces vērtību. Par veikto apmaksu ziņo mums Mans Lattelecom sadaļā SaziņaUzdod jautājumu vai raksti e-pastu uz lattelecom@lattelecom.lv.

 

[SVARĪGI] Ja esi izlēmis atteikties no Lattelecom pamatpakalpojuma vai pakalpojumi ir noņemti parādu dēļ, tiek izrakstīts atlikušā Lattelecom pamatpakalpojuma rēķins ar kopējo neapmaksāto gala summu par Dalīto maksājumu. Dalītā maksājuma līguma atjaunošana šajos gadījumos nav iespējama.

 

Ja veic pasūtījumu ar kurjera piegādi, attiecīgi pirmajā rēķinā tiks iekļauta vienreizēja maksa par kurjera izdevumiem. 

 

Visu par Tev pieejamā Dalītā maksājuma limitiem un nosacījumiem vari izlasīt Mans Lattelecom sadaļā Mani pakalpojumi → Dalītais maksājums.