Kā lietot Interaktīvās TV Shortcut?

ID: 729 Sagatavots: 05.01.2017

Video nomu atver, uz dekodera pults nospiežot "Menu" un ar labo navigācijas taustiņu izvēloties sadaļu "Videonoma". Nospiežot "OK", aktivizē tās pirmo apakšsadaļu "Shortcut Films". 

 

 

Filmas ir sakārtotas katalogos atbilstoši to žanram. Pieejami koncertu ieraksti un karaoke. Ekrāna labajā pusē sakārtotas filmas, ko iesaka Lattelecom. Izvēlies interesējošo filmu un spied "OK".

 

Katalogā filmas ir sakārtotas alfabētiskā secībā. Līdzās sarakstam ir izvēlētās filmas plakāts, nomas maksa, video ieskats un īsa anotācija. Ar vertikālajiem navigācijas taustiņiem izvēlies filmu un spied "OK". Ar atkārtotu "OK" apstiprini izvēlnes ierakstu "Iznomāt filmu". Nākamajā logā ievadi PIN kodu, nospied "OK" un skaties izvēlēto filmu. Ar video navigācijas taustiņiem filmu var iepauzēt, patīt uz priekšu vai atpakaļ.

 

Filmai vari norādīt arī atskaņošanas un subtitru valodu. Spied "OK", ar vertikālajiem navigācijas taustiņiem norādi nepieciešamo un spied "OK". Nākamajā logā izvēlies vajadzīgo audio valodu un apstiprini izvēli ar "OK". Tāpat vari norādīt subtitru valodu.

 

Ja nepieciešams pārtraukt skatīties filmu, spied "STOP". Automātiski tiks saglabāta vieta, kur pārtrauci skatīties filmu. Lai atgrieztos pie TV tiešraides, spied pogu TV. Ērtākais veids, kā katalogā atrast vajadzīgo filmu - spied "OK", izvēlies iespēju "Meklēt" vai "Iet uz sarakstu", spied "OK". Meklētājā, izmantojot pults alfabētisko klaviatūru vai ekrānā redzamo virtuālo klaviatūru, ievadi filmas nosaukumu vai daļu no tā un spied "OK". Nākamajā ekrānā redzēsi visas atlasītas filmas no kataloga, kam nosaukumā ir norādītais vārds. Ar navigācijas taustiņiem izvēlies vajadzīgo, spied "OK".

 

Iespēja "Iet uz sarakstu" palīdz ātri atrast vajadzīgo filmu. Ja zini tās nosaukuma pirmo burtu, ievadi to un spied "OK". Filmu katalogā tiks automātiski iezīmēta pirmā filma, kas sākas ar norādīto burtu. Izvēlies vajadzīgo, spied "OK".

 

Video kataloga otrajā sadaļā "SF Anytime" filmas atsevišķi atradīsi tās filmas, ko piedāvā filmu izplatītājs "SF Anytime". Arī tajā pieejamas visas tās pašas iespējas kā "Shortcut Premiere".

 

 !  Sākotnēji drošības kods visiem ir piešķirts vienāds: 1234.

 

 !  Klientiem, kuri Interaktīvo TV ierīkoja no 01.06.2013., PIN kods ir 0000. Pārējiem PIN kods ir Tev piešķirtā pakalpojuma numura pēdējie četri cipari (DTVSxxxxYYYY – YYYY ir Tavs PIN kods).